2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1208 nakış makinesi, üretim kapasitesini üç katına çıkaran üç başlıklı bir sistemdir. 450*400 mm'lik alanlarda çalışan sekiz adet 12 iğneli başlığıyla, önemli üretim artışına ihtiyaç duyan büyüyen işletmeler için idealdir. Nakış makinelerimizi şapka, tişört, kapüşonlu sweatshirt, kot pantolon, ceket, çanta, deri, ayakkabı, yama ve daha birçok ürüne nakış yapmak için kullanabilirsiniz.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
Model | WYQ1208 |
| KAFA | 8 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 450*400 mm |
| Ağırlık | 1400 kg |
| Paketleme Boyutu | 4510*1060*1740mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 450w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.