2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WY1512CH nakış makinesi, şönil üretiminin zirvesidir; bu on iki kafalı dev makine, dokulu nakış için büyük siparişleri karşılaması gereken en büyük üreticiler için üretilmiştir.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WY1512CH |
| KAFA | 12 |
| İğne | 15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 400*450 mm |
| Ağırlık | 1957 KG |
| Paketleme Boyutu | 6100 * 1050 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1500w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.