2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1202 nakış makinesi: Her kafada 12 iğne bulunan, verimliliği artıran iki kafalı bir sistem. Küçük partiler için mükemmel olan bu makine, 500*400 mm'lik alanlarda 1000 SPM hızıyla çıktıyı ikiye katlar.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | YYQ1202 |
| KAFA | 2 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 500*400 mm |
| Ağırlık | 410 KG |
| Paketleme Boyutu | 1430 * 1030 * 1050 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 450w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.