2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
WYQ1506 son derece uygun fiyatlıdır. Çok yönlü, 6 kafalı şönil nakış uzmanıdır. Spor giyim ve moda için kabartmalı, dokulu tasarımlar oluşturarak üretim hızlarında yüksek etkili dekorasyon sunar. Nakış işinizde ilk başarıyı elde ettiğinizde ve daha iyi performans gösteren bir nakış makinesi aramaya başladığınızda, bu makine sizin için mükemmel bir seçimdir. Nakış makinelerimizi şapka, tişört, kapüşonlu sweatshirt, kot pantolon, ceket, çanta, deri, ayakkabı, yama ve daha birçok ürüne nakış yapmak için kullanabilirsiniz.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1506 |
| KAFA | 6 |
| İğne | 9/12/15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
Nakış alanı | 500*450 mm |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Ağırlık | 1165 kg |
| Paketleme Boyutu | 3400*1100*1740mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1000w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.