Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродиращата машина Wonyo WYQ1208 е система с три глави, която утроява производствения капацитет. С осем 12-иглени глави, работещи върху полета 450*400 мм, тя е идеална за разрастващи се магазини, нуждаещи се от значително увеличение на производителността. Можете да използвате нашите бродиращи машини за бродиране върху шапки, тениски, суичъри с качулки, дънки, якета, чанти, кожа, обувки, лепенки и други.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
Модел | WYQ1208 |
| Глава | 8 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Зона за бродиране | 450*400 мм |
| Тегло | 1400 кг |
| Размер на опаковката | 4510*1060*1740 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 450 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.