2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WY1510CH nakış makinesi, on adet 15 iğneli başlığa sahip yüksek kapasiteli şönil makinesidir. Yüksek kaliteli dokulu giyim ve promosyon ürünlerinin büyük hacimli siparişleri için tasarlanmıştır.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WY1510CH |
| KAFA | 10 |
| İğne | 15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 400*450 mm |
| Ağırlık | 1500 KG |
| Paketleme Boyutu | 5300 * 1050 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1500w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.