Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1208 кесте тігу машинасы - өндіріс қуатын үш есеге арттыратын үш басты жүйе. 450*400 мм өрістерде жұмыс істейтін сегіз 12 инелі бастарымен ол айтарлықтай өнімділікті қажет ететін өсіп келе жатқан цехтар үшін өте қолайлы. Сіз біздің кесте тігу машиналарымызды бас киімдерге, футболкаларға, жемпірлерге, джинсы шалбарларға, күртешелер мен сөмкелерге, былғарыға, аяқ киімге, патчтарға және т.б. кестелеу үшін пайдалана аласыз.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
Модель | WYQ1208 |
| Бас | 8 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 450*400 мм |
| Салмақ | 1400 кг |
| Қаптама өлшемі | 4510*1060*1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 450 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.