Өнім сипаттамасы
Wonyo WY1510CH кесте тігу машинасы, он 15 инелі бастары бар жоғары сыйымдылықты шенил тігу машинасы. Жоғары сапалы текстуралы киімдер мен жарнамалық заттардың үлкен көлемдегі тапсырыстарына арналған.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WY1510CH |
| Бас | 10 |
| Ине | 15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 400*450 мм |
| Салмақ | 1500 кг |
| Қаптама өлшемі | 5300 * 1050 * 1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1500 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.