Өнім сипаттамасы
WYQ1506 өте үнемді. 6 басты шенил кестесінің әмбебап маманы. Ол спорттық киім мен сәнге арналған көтерілген, текстуралы дизайндар жасайды, өндіріс жылдамдығында жоғары әсерлі әшекейлеуді ұсынады. Кесте бизнесіңізде бастапқы табысқа жеткенде және өнімділігі жоғары кесте машинасын іздей бастағанда, бұл машина сіздің тамаша таңдауыңыз. Сіз біздің кесте машиналарымызды бас киімдерге, футболкаларға, капюшондарға, джинсы шалбарларға, күртешелер мен сөмкелерге, былғарыға, аяқ киімге, патчтарға және т.б. кестелеу үшін пайдалана аласыз.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1506 |
| Бас | 6 |
| Ине | 12.09.2015 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
Кестелеу аймағы | 500*450 мм |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Салмақ | 1165 кг |
| Қаптама өлшемі | 3400*1100*1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1000 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.