Өнім сипаттамасы
Wonyo WY1512CH кесте тігу машинасы, шенил өндірісінің шыңы, бұл он екі басты алып тігін машинасы текстуралы кесте тігуге арналған үлкен тапсырыстарды орындауға мұқтаж ірі өндірушілер үшін жасалған.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WY1512CH |
| Бас | 12 |
| Ине | 15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 400*450 мм |
| Салмақ | 1957 кг |
| Қаптама өлшемі | 6100 * 1050 * 1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1500 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.