Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1202 кесте тігу машинасы: Әр басына 12 инеден тұратын өнімділікті арттыратын екі басты жүйе. Шағын партияларға өте ыңғайлы, 1000SPM жылдамдығымен 500*400 мм өрістердегі өнімділікті екі есеге арттырады.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1202 |
| Бас | 2 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 500*400 мм |
| Салмақ | 410 кг |
| Қаптама өлшемі | 1430 * 1030 * 1050 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 450 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.