Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1501 кесте тігу машинасы Бұл 15 инелі бір басты машина ықшам форматта түстердің тамаша әмбебаптығын қамтамасыз етеді. Оның 1200SPM жылдамдығы және 14"x8" ауданы күрделі логотиптер мен дизайндар үшін тамаша мүмкіндік береді.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1501 |
| Бас | 1 |
| Ине | 15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 360*200 мм |
| Салмақ | 158 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100 * 800 * 850 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.