Өнім сипаттамасы
Модель: WYQ1501L сапа сериясы
Бір басты кесте тігу машинасы, 12/15 инелер: Үлкен 600*400 мм ауданы бар әмбебап 15 инелі машина ретінде ол күрделі көп түсті дизайндарды да, үлкен жобаларды да 1200SPM жылдамдықпен оңай өңдейді.
Қолданылуы: бас киімдерге, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.
DST, DSB форматтары үйлесімді/Автоматты түрде жіпті кесу/Өрнектерді USB флэш-дискісі немесе WIFI арқылы тасымалдауға болады/Түсті автоматты түрде өзгерту.
Машина корпусындағы аяқ дөңгелектерімен, жылжытуға оңай / жоғары жылдамдықты бұранда жүйесі, жіптің кептелісін және секіруін азайтады / 200 үлгімен сәйкес келетін 20 000 000 тігіс жады / жіптің үзілуін автоматты түрде анықтау.
270° кең қақпақ жақтауы/Апаттық тоқтату/Тұтынушының талаптарын қанағаттандыру үшін әртүрлі кесте шеңберінің өлшемдері/150 Вт қуатты толық серво қозғалтқыш, бүкіл саланың ең аз тұтынуы/DC36V XY серво драйвері, үнсіз жұмыс, тұрақты және жоғары дәлдік.
«Сапа» сенімділік пен шеберлікті баса көрсетеді, Wonyo компаниясының өнеркәсіптік деңгейдегі кесте тігу машиналарына деген берілгендігін көрсетеді.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1501L |
| Бас | 1 |
| Ине | 15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 600*400 мм |
| Салмақ | 226 кг |
| Қаптама өлшемі | 1230 * 1030 * 1150 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.