Өнім сипаттамасы
WONYO жаңа 4 басты, 9 инелі кесте тігу машинасы үш негізгі функцияны қолдайды: жалпақ кесте тігу, киім кестелеу және бас киім кестелеу. Ол автоматты түрде 9 түсті ауыстыру, жіпті кесу және сынуды толық автоматты түрде анықтау және ақылды басқару үшін 10 дюймдік сенсорлық экранмен жабдықталған. Машинаның барлығы импортталған негізгі компоненттерді пайдаланады, бұл беріктік пен тұрақтылықты қамтамасыз етеді, бұл оны әртүрлі өнімдерді жоғары тиімді, шағын сериялармен өндіруге арналған тамаша жабдыққа айналдырады.
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ904 |
| Бас | 4 |
| Ине | 9 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | Тегіс үшін әр басы 500*450 мм |
| Функция | бас киімдер, жейделер, 3D және т.б. |
| Есте сақтау | 20 миллион тігіс, 200 үлгіні сақтауға қабілетті |
| Қолдау көрсетілетін форматтар | Тікелей кестелеуге арналған DST/DSB/BMP кескіндері |
| жіптерді кесу | Толығымен автоматты бұрандаларды кесу және қысу |
| Түсті өзгерту | Автоматты |
| Салмақ | 850 кг |
| Қаптама өлшемі | 2450 * 1050 * 1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 750 Вт |
| Кепілдік | Бүкіл машина үшін 1 жыл, электрондық басқару жүйесі үшін 2 жыл |
| Сатудан кейінгі қызмет көрсету | Тәулік бойы техникалық қолдау, өмір бойы техникалық қызмет көрсету |
Негізгі артықшылығы
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.