Өнім сипаттамасы
Модель: WYQ1501ML сапа сериясы
Бұл 15 инелі машина ең талапшыл ірі форматты коммерциялық жобалар үшін жасалған, 1200*600 мм үлкен кесу өрісімен және 1200 айналма жылдамдықпен ерекшеленеді.
Қолданылуы: бас киімдерге, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.
DST, DSB форматтары үйлесімді/Жіпті автоматты түрде кесу/Өрнектерді USB флэш-дискісі немесе WIFI арқылы тасымалдауға болады/Түсті автоматты түрде өзгерту/Машина корпусында аяқ дөңгелектері бар, жылжытуға оңай/Жоғары жылдамдықты жіп жүйесі, жіптің кептелісін және секіруін азайтады/200 өрнекпен сәйкес келетін 20 000 000 тігіс жады/Жіптің үзілуін автоматты түрде анықтау/270° кең қақпақ жақтауы/Апаттық тоқтату/Тұтынушылардың талаптарын қанағаттандыру үшін әртүрлі кесте шеңберінің өлшемдері/150 Вт қуатты толық сервомотор, бүкіл саланың ең аз тұтынуы/DC36V XY серводрайвері, үнсіз жұмыс істейді, тұрақты және жоғары дәлдік.
«Сапа» сенімділік пен шеберлікті баса көрсетеді, Wonyo компаниясының өнеркәсіптік деңгейдегі кесте тігу машиналарына деген берілгендігін көрсетеді.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1501ML |
| Бас | 1 |
| Ине | 15 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 1200*600 мм |
| Салмақ | 290 кг |
| Қаптама өлшемі | 1650*1300*1090 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.