Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1201L кесте тігу машинасы: 12 иненің дәлдігін үлкен 600*400 мм өріспен біріктіреді. 1200SPM жылдамдықпен рюкзактар мен пальтолар сияқты үлкен заттарды егжей-тегжейлі өңдеуге өте ыңғайлы.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1201L |
| Бас | 1 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 600*400 мм |
| Салмақ | 226 кг |
| Қаптама өлшемі | 1230 * 1030 * 1150 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.