2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1501 nakış makinesi, 15 iğneli tek kafalı bu makine, kompakt bir formatta mükemmel renk çeşitliliği sunar. 1200 SPM hızı ve 14"x8" alanı, karmaşık logolar ve tasarımlar için idealdir.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | YYQ1501 |
| KAFA | 1 |
| İğne | 15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 360*200 mm |
| Ağırlık | 158 KG |
| Paketleme Boyutu | 1100 * 800 * 850 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.