2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Model: Kalite Serisi WYQ1501L
Tek Kafalı Nakış Makinesi, 12/15 İğne: Geniş 600*400 mm çalışma alanına sahip çok yönlü 15 iğneli makine, hem karmaşık çok renkli tasarımları hem de büyük projeleri 1200 SPM hızıyla kolaylıkla işleyebilir.
Kullanım Alanı: Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünlerde kullanıma uygundur.
DST ve DSB formatlarıyla uyumlu/Otomatik iplik kesme/Desenler USB flash sürücü veya WIFI üzerinden aktarılabilir/Otomatik renk değiştirme.
Makine gövdesinde bulunan ayak tekerlekleri sayesinde kolay hareket ettirilebilir/Yüksek hızlı iplik geçirme sistemi, iplik sıkışmasını ve atlamasını azaltır/200 desenle eşleştirilmiş 20.000.000 dikiş hafızası/Otomatik iplik kopma algılama.
270° geniş açılı çerçeve/Acil durdurma/Müşteri taleplerini karşılamak için çeşitli nakış kasnak boyutları/150W gücünde tam servo motor, sektördeki en düşük tüketim/DC36V XY servo sürücü, sessiz çalışma, istikrarlı ve yüksek hassasiyet.
“Kalite”, güvenilirlik ve mükemmelliği vurgulayarak Wonyo'nun endüstriyel sınıf nakış makinelerine olan bağlılığını öne çıkarır.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1501L |
| KAFA | 1 |
| İğne | 15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 600*400 mm |
| Ağırlık | 226 KG |
| Paketleme Boyutu | 1230 * 1030 * 1150 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.