Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Модел: Серия за качество WYQ1501L
Едноглава бродираща машина, 12/15 игли: Като универсална 15-иглена машина с голяма площ 600*400 мм, тя се справя с лекота както със сложни многоцветни дизайни, така и с големи проекти при 1200 игли в минута.
Приложение: подходящо за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.
Съвместими са DST и DSB формати/Автоматично отрязване на конеца/Моделите могат да се прехвърлят чрез USB флаш устройство или WIFI/Автоматична смяна на цвета.
С колелца на тялото на машината, лесни за движение/Високоскоростна система за вдяване на конец, намалява задръстването и прескачането на конеца/20 000 000 памети за бодове, съчетани с 200 модела/Автоматично откриване на скъсване на конеца.
Рамка за шапки с ширина 270°/Аварийно спиране/Различни размери на бродиращите обръчи, за да отговорят на изискванията на клиента/Пълен серво мотор с мощност 150W, най-ниска консумация в цялата индустрия/DC36V XY серво драйвер, безшумна работа, стабилна и висока прецизност.
„Качество“ набляга на надеждността и превъзходството, подчертавайки отдадеността на Wonyo на индустриалните бродиращи машини.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ1501L |
| Глава | 1 |
| Игла | 15 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1200 спм |
| Зона за бродиране | 600*400 мм |
| Тегло | 226 кг |
| Размер на опаковката | 1230 * 1030 * 1150 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 150 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.