2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Hobi amaçlı kullananlar ve küçük işletmeler için harika bir başlangıç seviyesi 4 iğneli makine. Pratik 350*260 mm nakış alanı ve özel projeler için kullanıcı dostu çalışma özelliği sunar.
Hobi amaçlı kullanıcılar ve yeni başlayanlar için ev ve giriş seviyesi makineler.
USB flash sürücü desen aktarımı
Işıklı LOGO ekran tasarımını benimser.
Zarif makine gövde yapısı.
4 renkli iğne ucu, iplik değiştirme sürelerini azaltır ve verimliliği artırır.
Harflerin ve desenlerin rastgele birleşimi.
Kompakt · Yaratıcı · Başlangıç Seviyesi İçin Uygun
Hafif ve taşınabilir, hareket halindeyken nakış yapın.
Evde nakış işleri için harika bir yardımcı.
Kullanımı kolay
Ticari kullanıma uygundur.
“Yuva”, yaratıcılığın doğduğu, nakış yolculuklarının başlangıç noktası olan rahat bir yeri simgeliyor.
On farklı renkte iplik, serbestçe eşleştirilebilir. Tek parça halinde, iplik değiştirmeye gerek yok.
Geleneksel panelleri terk ederek, ışıklı LOGO ekran tasarımını benimsiyor.
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | Yuva 4 |
| KAFA | 1 |
| İğne | 4 |
| Monitör | 7 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Nakış alanı | 350*260 mm |
| Hız | Maksimum 800 SPM |
| Ağırlık | 32 KG |
| Paketleme Boyutu | 850*800*900mm |
| Gerilim | 110-240V |
| Güç | 120w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.