2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
NEST 10 serisi, profesyonel nakış için ezber bozan bir yenilik. 10 iğnesi ve yüksek hızlı motoru sayesinde, manuel iplik değiştirme ihtiyacı olmadan karmaşık çok renkli tasarımlar yapılmasına olanak tanır.
| Model | NEST 10 |
| Yoklama yapmak | 1 Kafa |
| İğneler | 10 İğne |
| Nakış Alanı | 360 x 260 mm |
| Maksimum Hız | 800 SPM |
| Görüntülemek | 7 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Güç (V/P) | 110-240V / 120W |
| Ağırlık | 37 KG (Brüt) / 35 KG (Net) |
| Paketleme Boyutu | 725 x 550 x 705 mm |
Ürün Açıklaması
10 iğneli tekli kafalı Wonyo Nest10 nakış makinesi, yüksek hacimli üretim için gelişmiş renk kapasitesi ve detay sunar. 360*260 mm'lik bir alanda tutarlı ve kaliteli çıktı için tasarlanmıştır.