Өнім сипаттамасы
Әуесқойлар мен шағын стартаптар үшін тамаша бастапқы деңгейдегі 4 инелі машина. Ол практикалық 350 * 260 мм кесте аймағын және тапсырыс бойынша жобалар үшін пайдаланушыға ыңғайлы жұмысты ұсынады.
Әуесқойлар мен жаңадан бастаушыларға арналған үй және бастапқы деңгейдегі машиналар.
USB флэш-дискісінің үлгісін тасымалдау
Жарқыраған LOGO экран дизайнын қабылдайды
Машинаның талғампаз корпус құрылымы.
4 түсті ине басы, жіпті ауыстыру уақытын қысқартады, тиімділікті арттырады.
Әріптер мен өрнектердің кездейсоқ үйлесімі.
Ықшам · Шығармашылық · Жаңадан бастаушыларға ыңғайлы
Жеңіл және портативті, жолда кесте тігуге болады.
Үйде кесте тігуге тамаша көмекші
Қолдануға оңай
Коммерциялық мақсатта пайдалануға жарамды
«Ұя» шығармашылықтың туатын жайлы жерін, кесте тігу саяхаттарының бастапқы нүктесін білдіреді.
Он түсті жіп, еркін сәйкестендіріледі. Бір ғана жұмыс, жіпті ауыстырудың қажеті жоқ.
Дәстүрлі панельдерден бас тартып, жарқыраған LOGO экран дизайнын қабылдайды
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | 4-ұя |
| Бас | 1 |
| Ине | 4 |
| Монитор | 7 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Кестелеу аймағы | 350*260 мм |
| Жылдамдық | Максималды 800SPM |
| Салмақ | 32 кг |
| Қаптама өлшемі | 850*800*900 мм |
| Вольтаж | 110-240 В |
| Қуат | 120 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.