Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Чудесна 4-иглена машина за начинаещи и любители. Тя предлага практична зона за бродиране 350*260 мм и лесна за употреба работа за персонализирани проекти.
Домашни и начални машини за любители и начинаещи.
Прехвърляне на шаблон за USB флаш устройство
Приема дизайн на светещ ЛОГО екран
Елегантна конструкция на каросерията на машината.
4-цветна иглена глава, намалява времето за смяна на конеца, подобрява ефективността.
Произволна комбинация от букви и шарки.
Компактен · Креативен · Подходящ за начинаещи
Лека и преносима, бродерия за в движение.
Чудесен помощник за домашна бродерия
Лесен за употреба
Подходящ за търговска употреба
„Гнездо“ символизира уютно място, където се ражда творчеството, отправна точка за пътешествия, свързани с бродирането.
Десет цвята конец, свободно съчетани. Една изработка, не е необходима смяна на конеца.
Изоставя традиционните панели, приема дизайн на светещ ЛОГО екран
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | Гнездо 4 |
| Глава | 1 |
| Игла | 4 |
| Монитор | 7" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Зона за бродиране | 350*260 мм |
| Скорост | Макс. 800 SPM |
| Тегло | 32 кг |
| Размер на опаковката | 850*800*900 мм |
| Напрежение | 110-240V |
| Мощност | 120 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.