2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WY1201CL nakış makinesi, büyük formatlı projeler için tasarlanmıştır. Bu 12 iğneli makine, ekstra geniş 1200*360 mm nakış alanına sahiptir. 1200 SPM hızını istikrarlı bir şekilde koruyarak, büyük boyutlu logolar, arka tasarımlar, monogramlı agbada vb. için mükemmeldir.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WY1201CL |
| KAFA | 1 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 360*1200 mm |
| Ağırlık | 210 KG |
| Paketleme Boyutu | 1530*980*980mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.