2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
WONYO Markası
WONYO, 2009 yılından bu yana, yani 16 yıldır, bilgisayarlı nakış makinelerinin araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanmaktadır. CE ve ISO9001 sertifikalarına sahip olan şirket, ürünlerini dünyanın 60'tan fazla ülkesine satmaktadır. Tek kafalı modellerin yıllık sevkiyatı 3.000 adedi aşmakta olup, giyim kişiselleştirme, hediye işleme ve kültürel ve yaratıcı nakış gibi sektörler için istikrarlı ve verimli çözümler sunmaktadır.
Ürün Sergileme
Ürün Açıklaması
Bu nakış makinesinin çalışma alanı 600*1300 mm'dir. Hindistan, Pakistan, Fas, Afganistan, Nijerya ve Fildişi Sahili gibi bazı ülkelerin ve etnik grupların geleneksel kıyafetlerinin yapımı için uygundur. Bu, hafifçe özelleştirilmiş bir modeldir. Müşterinin daha büyük bir nakış alanı ihtiyacı varsa, bunu özelleştirebiliriz.
Ürün Parametreleri
| Model | WYQ901ML |
| qHeads | 1 |
| İğneler | 9 |
| Çalışma Alanı | 600*1300 mm |
| Maksimum Hız | 1200 spm |
| İşlev | Şapka, Tişört, Düz nakış vb. |
| Bilgisayar | 10 inç LCD Dokunmatik Ekran |
| Diller | 16 dil: Çince, İngilizce, Fransızca, Rusça, Felemenkçe, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Arapça, Tayca, Vietnamca vb. |
| Otomatik iplik kesme | Evet |
| Otomatik iş parçacığı değiştirme | Evet |
| Mevcut dosya formatları | DST、DSB |
| Dosya aktarım yöntemi | USB ve Wi-Fi |
| Brüt ağırlık | 300 kg |
| Paket Boyutu | 1730*1300*1090mm |
WY1201C
Aksesuarlar
CUSTOMER FEEDBACK
FAQ