Өнім сипаттамасы
Wonyo WY1201CL кесте тігу машинасы үлкен форматты жобаларға арналған, бұл 12 инелі машина өте үлкен 1200 * 360 мм кесте тігу аймағымен ерекшеленеді. Ол 1200SPM жылдамдығын тұрақтылықпен сақтайды, үлкен логотиптерге, артқы дизайндарға, монограммалық тігулерге және т.б. өте ыңғайлы.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WY1201CL |
| Бас | 1 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 360*1200 мм |
| Салмақ | 210 кг |
| Қаптама өлшемі | 1530*980*980 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
бас киімдерге, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.