2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Ekstra uzun ürünler için tasarlanmış Wonyo WY1201CL nakış makinesi, 1200 SPM hızında benzersiz 1200*360 mm nakış alanı sunar. Kollar, pantolon paçaları ve diğer uzun giysilerin özelleştirilmesi için özel bir çözümdür.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WY1201CL |
| KAFA | 1 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 1200*360 mm |
| Ağırlık | 210 KG |
| Paketleme Boyutu | 1530 * 950 * 1040 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.