2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WY1501C nakış makinesi, düz nakış için maksimum 1200 dikiş/dakika hıza ulaşırken, 3 boyutlu şapka nakışında 850 dikiş/dakika sabit hızda çalışır. WY1501C, minimum iplik kopması için Japon döner kancaları ve Alman iğneleriyle kusursuz dikişler elde etmenizi sağlar. Nakış makinelerimizi şapka, tişört, kapüşonlu sweatshirt, kot pantolon, ceket, çanta, deri, ayakkabı, yama ve daha birçok ürüne nakış yapmak için kullanabilirsiniz.
Başlıca avantaj
Başlıca avantaj
Ürün parametreleri
| Model | WY1501C |
| KAFA | 1 |
| İğne | 15 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 510*360 mm |
| Ağırlık | 168 KG |
| Paketleme Boyutu | 1100 * 800 * 850 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka nakışı, giysi nakışı ve düz nakış için uygundur.