2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ904 nakış makinesi, dört kafalı, 9 iğneli bir makine olup üretim hattının temel taşlarından biridir. Dört kat daha fazla çıktı (kafa başına 500*450 mm) sağlayan bu makine, yüksek hacimli fason nakış işleri için tasarlanmıştır. Nakış makinelerimizi şapka, tişört, kapüşonlu sweatshirt, kot pantolon, ceket, çanta, deri, ayakkabı, yama ve daha birçok ürüne nakış yapmak için kullanabilirsiniz.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ904 |
| KAFA | 4 |
| İğne | 9 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Nakış alanı | 500*450 mm |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Ağırlık | 850 KG |
| Paketleme Boyutu | 2450*1050*1740mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 750w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.