Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродираща машина Wonyo WYQ904, тази машина с четири глави и 9 игли, е крайъгълен камък на производствената линия. Тя осигурява четирикратно по-голяма производителност (500*450 мм на глава), предназначена за бродиране на големи обеми по договор. Можете да използвате нашите бродиращи машини за бродиране върху шапки, тениски, суичъри с качулки, дънки, якета, чанти, кожа, обувки, лепенки и други.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ904 |
| Глава | 4 |
| Игла | 9 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Зона за бродиране | 500*450 мм |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Тегло | 850 кг |
| Размер на опаковката | 2450*1050*1740 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 750 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.