2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Üç adet 9 iğneli baskı kafasına sahip Wonyo WYQ903 nakış makinesi, yüksek hacimli üretim için gelişmiş renk kapasitesi ve detay sunar. Her bir kafa için 500*400 mm'lik bir alanda tutarlı ve kaliteli çıktı sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ903 |
| KAFA | 3 |
| İğne | 9 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 500*400 mm |
| Ağırlık | 545 KG |
| Paketleme Boyutu | 1950 * 1050 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 450w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.