Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ904 кесте тігу машинасы - бұл төрт басты, 9 инелі машина өндіріс желісінің іргетасы болып табылады. Ол төрт есе өнімділік береді (әрқайсысы 500 * 450 мм), бұл көп көлемді келісімшарттық кесте тігуге арналған. Сіз біздің кесте тігу машиналарымызды бас киімдерге, футболкаларға, капюшондарға, джинсы шалбарларға, күртешелер мен сөмкелерге, былғарыға, аяқ киімге, патчтарға және т.б. кесте тігу үшін пайдалана аласыз.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ904 |
| Бас | 4 |
| Ине | 9 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Кестелеу аймағы | 500*450 мм |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Салмақ | 850 кг |
| Қаптама өлшемі | 2450*1050*1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 750 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.