Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродиращата машина Wonyo WY1201CL, проектирана за изключително дълги артикули, предлага уникално поле за бродиране 1200*360 мм при 1200 оборота в минута. Това е специализирано решение за персонализиране на ръкави, крачоли и други удължени дрехи.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WY1201CL |
| Глава | 1 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1200 спм |
| Зона за бродиране | 1200*360 мм |
| Тегло | 210 кг |
| Размер на опаковката | 1530 * 950 * 1040 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 150 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.