Өнім сипаттамасы
Wonyo WY1201CL кесте тігу машинасы өте ұзын бұйымдарға арналған, бұл машина 1200SPM кезінде 1200*360 мм кесте тігу өрісін ұсынады. Бұл жеңдерді, шалбар аяқтарын және басқа да ұзын киімдерді теңшеуге арналған мамандандырылған шешім.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WY1201CL |
| Бас | 1 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 1200*360 мм |
| Салмақ | 210 кг |
| Қаптама өлшемі | 1530 * 950 * 1040 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.