2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1201L nakış makinesi: 12 iğnenin hassasiyetini 600*400 mm'lik geniş bir çalışma alanıyla birleştirir. Sırt çantaları ve montlar gibi daha büyük ürünlerde 1200 SPM hızında detaylı çalışmalar için idealdir.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1201L |
| KAFA | 1 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 600*400 mm |
| Ağırlık | 226 KG |
| Paketleme Boyutu | 1230 * 1030 * 1150 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.