2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ901L nakış makinesi: Bu 9 iğneli makine, ceketler, çantalar ve ev dekorasyonunda daha büyük tasarımlar için ideal olan 600*400 mm'lik uzun bir nakış alanına sahiptir ve 1200 SPM hızını korur.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ901L |
| KAFA | 1 |
| İğne | 9 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1200 SPM |
| Nakış alanı | 600*400 mm |
| Ağırlık | 226 KG |
| Paketleme Boyutu | 1230 * 1030 * 1150 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.