Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
WYQ1506 е изключително рентабилна. Универсален специалист по бродиране с 6 глави върху шенил. Той създава релефни, текстурирани дизайни за спортно облекло и мода, предлагайки високоефективна декорация при производствени скорости. Когато сте постигнали първоначален успех в бизнеса си с бродиране и започнете да търсите бродираща машина с по-добра производителност, тази машина е вашият перфектен избор. Можете да използвате нашите бродиращи машини, за да бродирате върху шапки, тениски, суичъри с качулки, дънки, якета, чанти, кожа, обувки, лепенки и други.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ1506 |
| Глава | 6 |
| Игла | 12.09.2015 г. |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
Зона за бродиране | 500*450 мм |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Тегло | 1165 кг |
| Размер на опаковката | 3400*1100*1740 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 1000 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.