WONYO бренді
WONYO 2009 жылдан бастап, 16 жыл бойы компьютерлендірілген кесте тігу машиналарын зерттеу, әзірлеу және өндіруге баса назар аударып келеді. Ол CE және ISO9001 сертификаттарынан өтті және оның өнімдері әлемнің 60-тан астам еліне сатылады. Бір басты модельдердің жылдық жеткізілімі 3000 бірліктен асады, бұл киімдерді жекешелендіру, сыйлықтарды өңдеу және мәдени және шығармашылық кесте тігу сияқты салалар үшін тұрақты және тиімді шешімдер ұсынады.
Өнімді көрсету
Өнім сипаттамасы
Бұл кесте тігу машинасының жұмыс аймағы 600 * 1300 мм. Ол Үндістан, Пәкістан, Марокко, Ауғанстан, Нигерия және Кот-д'Ивуар сияқты кейбір елдер мен этникалық топтардың дәстүрлі костюмдерін тігуге жарамды. Бұл жеңіл теңшелген модель. Егер тапсырыс берушінің кесте тігуге қажетті аумағы үлкен болса, біз оны теңшей аламыз.
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ901ML |
| qHeads | 1 |
| Инелер | 9 |
| Жұмыс аймағы | 600*1300 мм |
| Максималды жылдамдық | 1200 спм |
| Функция | Қалпақ, футболка, жалпақ кесте және т.б. |
| Компьютер | 10 дюймдік LCD сенсорлық экраны |
| Тілдер | 16 тіл: қытай, ағылшын, француз, орыс, голланд, испан, португал, түрік, неміс, араб, тай, вьетнам және т.б. |
| Автоматты бұранда кесу | Иә |
| Автоматты бұранданы ауыстыру | Иә |
| Қолжетімді файл пішімдері | DST、DSB |
| Файлды тасымалдау әдісі | USB және WIFI |
| Брутто салмағы | 300 кг |
| Қаптама өлшемі | 1730*1300*1090 мм |
WY1201C
Аксессуарлар
CUSTOMER FEEDBACK
FAQ