NEST 10 сериясы кәсіби кесте тігудегі жаңалық болып табылады. 10 ине мен жоғары жылдамдықты қозғалтқышы бар бұл құрылғы жіпті қолмен ауыстыруды қажет етпей, күрделі көп түсті дизайн жасауға мүмкіндік береді.
| Модель | NEST 10 |
| Бас саны | 1 бас |
| Инелер | 10 инелер |
| Кестелеу аймағы | 360 x 260 мм |
| Максималды жылдамдық | 800 SPM |
| Дисплей | 7 дюймдік LCD сенсорлық экраны |
| Қуат (V/P) | 110-240V / 120W |
| Салмақ | 37 кг (жалпы) / 35 кг (таза) |
| Қаптама өлшемі | 725 x 550 x 705 мм |
Өнім сипаттамасы
10 инелі жалғыз басты Wonyo Nest10 кесте тігу машинасы, бұл машина жоғары көлемді өндіріс үшін түс сыйымдылығын және егжей-тегжейлілікті жақсартады. Ол 360*260 мм аумақта тұрақты, сапалы шығару үшін жасалған.