Өнім сипаттамасы
Wonyo WY1201C кесте тігу машинасы жалпақ кесте тігу үшін максималды 1200см жылдамдыққа жетеді, 3D қалпақтарды кестелеген кезде тұрақты 850см жылдамдықты сақтайды.WY1201C Жапон айналмалы ілмектері мен неміс инелері арқылы жіп үзілістерін азайту үшін мінсіз тігістерге қол жеткізіңіз. Сіз біздің кесте тігу машиналарымызды бас киімдерге, футболкаларға, жемпірлерге, джинсы шалбарларға, күртешелерге, сөмкелерге, былғарыға, аяқ киімге, патчтарға және т.б. кесте тігу үшін пайдалана аласыз.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі қолданбалардан мәліметтерді қарау
Өнім параметрлері
| Модель | WY1201C |
| Бас | 1 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1200SPM |
| Кестелеу аймағы | 510*360 мм |
| Салмақ | 168 кг |
| Қаптама өлшемі | 1100 * 800 * 850 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.