Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Серията NEST 10 е революционна за професионалната бродерия. С 10 игли и високоскоростен мотор, тя позволява сложни многоцветни дизайни без нужда от ръчна смяна на конеца.
| Модел | NEST 10 |
| Брой на главите | 1 глава |
| Игли | 10 игли |
| Зона за бродиране | 360 x 260 мм |
| Максимална скорост | 800 SPM |
| Дисплей | 7-инчов LCD сензорен екран |
| Мощност (V/P) | 110-240V / 120W |
| Тегло | 37 кг (бруто) / 35 кг (нето) |
| Размер на опаковката | 725 x 550 x 705 мм |
Описание на продукта
Бродираща машина Wonyo Nest10 с 10-иглени единични глави, тази машина предлага подобрен капацитет на цветовете и детайлност за производство с голям обем. Тя е създадена за постоянен, качествен печат върху площ 360*260 мм.