Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродираща машина Wonyo WYQ1202: Двуглава система с 12 игли на глава, повишаваща производителността. Идеална за малки партиди, удвоява производителността върху полета 500*400 мм със скорост 1000 игли в минута.
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ1202 |
| Глава | 2 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Зона за бродиране | 500*400 мм |
| Тегло | 410 кг |
| Размер на опаковката | 1430 * 1030 * 1050 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 450 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.