2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Yeni başlayanlar ve hobi meraklıları için ideal makine. Kompakt ve hafif olan bu cihaz, 96 dahili tasarım, otomatik fonksiyonlar ve evde el işi yapmayı kolaylaştıran basit bir 7 inçlik arayüze sahiptir.
Hobi amaçlı kullanıcılar ve yeni başlayanlar için ev ve giriş seviyesi makineler.
WONYO Nest 1 ev tipi dikiş ve nakış makinesi, kompakt, hafif ve taşınabilir yapısıyla günlük hayattaki dikiş ve nakış ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılar.
Hafif ve taşınabilir, hareket halindeyken nakış yapın.
“Yuva”, yaratıcılığın doğduğu, nakış yolculuklarının başlangıç noktası olan rahat bir yeri simgeliyor.
Özellikler
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | Yuva1 |
| Özel desen | Giriş Desteği |
| Dahili desenler | 96 çeşit |
| Monitör | 7 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Nakış alanı | 235x100 mm |
| İğne aralığı | 0-4 mm |
| İğne genişliği aralığı | 0-7 mm |
| Dahili dikiş tasarımı | Evet |
| Nakış dosyası formatı | DST |
| Bellek kapasitesi | 2.000.000 dikiş |
| Hız | Maksimum 650 SPM |
| Tartın | 12 KG |
| Paketleme Boyutu | 445*365*385 mm |
| Gerilim | 110-240V |
| Güç | 45w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.