Өнім сипаттамасы
Жаңадан бастаушыларға ыңғайлы және әуесқойларға арналған ең жақсы машина. Ықшам және жеңіл, ол 96 кіріктірілген дизайнмен, автоматты функциялармен және үйде қолөнер жасауға арналған қарапайым 7 дюймдік интерфейспен ерекшеленеді.
Әуесқойлар мен жаңадан бастаушыларға арналған үй және бастапқы деңгейдегі машиналар.
WONYO Nest 1 тұрмыстық тігін кесте машинасы ықшам, жеңіл және портативті, күнделікті өмірдегі тігін және кестелеу қажеттіліктерін тамаша қанағаттандырады.
Жеңіл және портативті, жолда кесте тігуге болады.
«Ұя» шығармашылықтың туатын жайлы жерін, кесте тігу саяхаттарының бастапқы нүктесін білдіреді.
Ерекше өзгешеліктері
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | Nest1 |
| Арнайы үлгі | Кіріс қолдауы |
| Кіріктірілген өрнектер | 96 түрі |
| Монитор | 7 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Кестелеу аймағы | 235X100 мм |
| Ине қадамының диапазоны | 0-4 мм |
| Ине енінің диапазоны | 0-7 мм |
| Кіріктірілген тігін дизайны | Иә |
| Кестелеу файлының пішімі | DST |
| Жад сыйымдылығы | 2 000 000 тігіс |
| Жылдамдық | Ең көбі 650SPM |
| Салмақ | 12 кг |
| Қаптама өлшемі | 445*365*385 мм |
| Вольтаж | 110-240 В |
| Қуат | 45 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.