Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Най-добрата машина, подходяща за начинаещи и любители. Компактна и лека, тя разполага с 96 вградени дизайна, автоматични функции и опростен 7-инчов интерфейс за домашно творчество.
Домашни и начални машини за любители и начинаещи.
Домакинският шевен бродиращ механизъм WONYO Nest 1 е компактен, лек и преносим, перфектно отговарящ на нуждите от шиене и бродиране в ежедневието.
Лека и преносима, бродерия за в движение.
„Гнездо“ символизира уютно място, където се ражда творчеството, отправна точка за пътешествия, свързани с бродирането.
Характеристики
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | Гнездо1 |
| Персонализиран шаблон | Поддръжка на входни данни |
| Вградени шаблони | 96 вида |
| Монитор | 7" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Зона за бродиране | 235X100 мм |
| Диапазон на стъпката на иглата | 0-4 мм |
| Диапазон на ширината на иглата | 0-7 мм |
| Вграден дизайн за шиене | Да |
| Формат на файл за бродиране | DST |
| Капацитет на паметта | 2 000 000 бода |
| Скорост | Макс. 650 SPM |
| Претегляне | т 12 кг |
| Размер на опаковката | 445*365*385 мм |
| Напрежение | 110-240V |
| Мощност | 45 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.