2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Wonyo WYQ1208 nakış makinesi, üstün ölçek için tasarlanmıştır; sekiz kafalı, 12 iğneli bu makine, benzersiz günlük üretim kapasitesi sunar. Dev siparişlerin karşılanması için alan verimliliğini en üst düzeye çıkarır (kafa başına 400*450 mm).
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1208 |
| KAFA | 8 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 400*450 mm |
| Ağırlık | 1400 KG |
| Paketleme Boyutu | 3700 * 1100 * 1740 mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 1500w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.