Възможности за тъкане, подхранване на вашата оригиналност с бродираща машина WONYO от 2009 г.
Описание на продукта
Бродираща машина Wonyo WYQ1208 за максимален мащаб, тази машина с осем глави и 12 игли осигурява несравним дневен производствен капацитет. Тя максимизира ефективността на работното пространство за изпълнение на големи поръчки (400*450 мм на глава).
Основно предимство
Детайли за продукта
Детайлно изображение от различни ъгли
Параметри на продукта
| Модел | WYQ1208 |
| Глава | 8 |
| Игла | 12 |
| Монитор | 10" LCD дисплей |
| Език | Китайски, английски, френски, испански, португалски, турски, немски, холандски, тайландски, арабски, румънски, италиански, виетнамски, иврит, полски и др. |
| Максимална скорост | 1000 спм |
| Зона за бродиране | 400*450 мм |
| Тегло | 1400 кг |
| Размер на опаковката | 3700 * 1100 * 1740 мм |
| Напрежение | 100-250V |
| Мощност | 1500 вата |
Приложение
Подходящ за шапки, тениски, дрехи, панталони, джобове, чанти, обувки, покривки за маса, различни видове платове и кожа с различна дебелина и др.