Өнім сипаттамасы
Wonyo WYQ1208 кесте тігу машинасы ең жоғары масштабта жұмыс істейді, бұл сегіз басты, 12 инелі машина теңдессіз күнделікті өндіріс қуатын қамтамасыз етеді. Ол үлкен тапсырыстарды орындау үшін кеңістіктің тиімділігін барынша арттырады (әр басына 400 * 450 мм).
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1208 |
| Бас | 8 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 400*450 мм |
| Салмақ | 1400 кг |
| Қаптама өлшемі | 3700 * 1100 * 1740 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 1500 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.