2009'dan beri WONYO nakış makinesiyle fırsatlar yaratıyor, özgünlüğünüzü besliyoruz.
Ürün Açıklaması
Model: Kalite Serisi WY1201CML
Bu güçlü makine, 1200*500 mm'lik devasa bir nakış alanını 1200 SPM hızıyla birleştiriyor. En zorlu, büyük ölçekli ve yüksek detaylı ticari uygulamalar için tasarlanmıştır.
Kullanım Alanı: Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünlerde kullanıma uygundur.
DST ve DSB formatlarıyla uyumlu/Otomatik iplik kesme/Desenler USB flash sürücü veya WIFI üzerinden aktarılabilir/Otomatik renk değiştirme/Makine gövdesinde bulunan ayak tekerlekleri sayesinde kolay hareket ettirme/Yüksek hızlı iplik geçirme sistemi, iplik sıkışmasını ve atlamasını azaltır/200 desenle eşleştirilmiş 20.000.000 dikiş hafızası/Otomatik iplik kopma algılama/270° geniş kapak çerçevesi/Acil durdurma/150W gücünde tam servo motor, tüm sektördeki en düşük tüketim/DC36V XY servo sürücü, sessiz çalışma, kararlı ve yüksek hassasiyet
“Kalite”, güvenilirlik ve mükemmelliği vurgulayarak Wonyo'nun endüstriyel sınıf nakış makinelerine olan bağlılığını öne çıkarır.
Başlıca avantaj
Ürün detayları
Farklı açılardan detaylı görünüm
Ürün parametreleri
| Model | WYQ1204 |
| KAFA | 4 |
| İğne | 12 |
| Monitör | 10 inç LCD ekran |
| Dil | Çince, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Felemenkçe, Tayca, Arapça, Romence, İtalyanca, Vietnamca, İbranice, Lehçe, vb. |
| Hız Maksimum | 1000 SPM |
| Nakış alanı | 500*450 mm |
| Ağırlık | 850 KG |
| Paketleme Boyutu | 2450*1060*1750mm |
| Gerilim | 100-250V |
| Güç | 150w |
Başvuru
Şapka, tişört, giysi, pantolon, cep, çanta, ayakkabı, masa örtüsü, çeşitli kalınlıktaki kumaş ve deri vb. ürünler için uygundur.