Өнім сипаттамасы
Модель: WY1201CML сапа сериясы
Бұл қуатты құрылғы 1200*500 мм үлкен кесте аймағын 1200 айналма жылдамдықпен біріктіреді. Ол ең күрделі ірі көлемді және жоғары егжей-тегжейлі коммерциялық қолданбалар үшін жасалған.
Қолданылуы: бас киімдерге, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.
DST, DSB форматтары үйлесімді/Автоматты түрде жіпті кесу/Өрнектерді USB флэш-дискісі немесе WIFI арқылы тасымалдауға болады/Түсті автоматты түрде өзгерту/Машина корпусында аяқ дөңгелектері бар, жылжытуға оңай/Жоғары жылдамдықты жіп жүйесі, жіптің кептелісін және секіруін азайтады/20 000 000 тігіс жады 200 өрнекпен сәйкестендіріледі/Жіптің үзілуін автоматты түрде анықтау/270° кең қақпақ жақтауы/Апаттық тоқтату/150 Вт қуатты толық серво қозғалтқыш, бүкіл саланың ең аз тұтынуы/DC36V XY серво драйвері, үнсіз жұмыс істейді, тұрақты және жоғары дәлдік
«Сапа» сенімділік пен шеберлікті баса көрсетеді, Wonyo компаниясының өнеркәсіптік деңгейдегі кесте тігу машиналарына деген берілгендігін көрсетеді.
Негізгі артықшылығы
Өнімнің егжей-тегжейлері
Әр түрлі бұрыштардан егжей-тегжейлі көрініс
Өнім параметрлері
| Модель | WYQ1204 |
| Бас | 4 |
| Ине | 12 |
| Монитор | 10 дюймдік LCD дисплей |
| Тіл | Қытай, ағылшын, француз, испан, португал, түрік, неміс, голланд, тай, арб, румын, итальян, вьетнам, иврит, поляк және т.б. |
| Максималды жылдамдық | 1000SPM |
| Кестелеу аймағы | 500*450 мм |
| Салмақ | 850 кг |
| Қаптама өлшемі | 2450*1060*1750 мм |
| Вольтаж | 100-250 В |
| Қуат | 150 Вт |
Қолданба
Қалпақтарға, футболкаларға, киімдерге, шалбарларға, қалталарға, сөмкелерге, аяқ киімдерге, дастархандарға, әртүрлі, әртүрлі қалыңдықтағы мата мен былғарыға және т.б. жарамды.